ELKOPLAST sa stáva partnerom FEDEREC

ELKOPLAST sa stáva partnerom FEDEREC

S radosťou oznamujeme, že ELKOPLAST, popredný český výrobca techník na zber, triedenie, prepravu a spracovanie odpadov, sa stal novým partnerom FEDEREC, francúzskej organizácie pre recykláciu. Toto partnerstvo je v súlade s našou dlhodobou stratégiou podporovať cirkulárnu ekonomiku a udržateľný rozvoj.

FEDEREC je najväčšou profesijnou organizáciou v oblasti recyklácie vo Francúzsku. Zastupuje viac ako 1 300 firiem, ktoré zaisťujú zber, triedenie, spracovanie a recykláciu viac ako 200 miliónov ton odpadov ročne. FEDEREC poskytuje svojim členom rad služieb, ako sú poradenstvo, školenia, informácie a podpora. FEDEREC tiež aktívne presadzuje záujmy recyklačného sektora na národnej i európskej úrovni.

ELKOPLAST je hrdý, že sa môže pripojiť k tejto prestížnej a inovatívnej sieti, ktorá združuje firmy zdieľajúce naše hodnoty a víziu.

Veríme, že naše partnerstvo s FEDEREC a jej členmi nám umožní spoločne pracovať na lepšom využití zdrojov a ochrane životného prostredia. Dúfame, že naše partnerstvo nám prinesie vzájomné výhody a otvorí nové príležitosti pre rozvoj našich aktivít.

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.