Kto sme?

ELKOPLAST Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou  firmy ELKOPLAST CZ,  ktorá je významnou českou výrobnou spoločnosťou v oblasti produktov určených pre zber, triedenia a prepravu odpadov. Výrobné kapacity slúžia najmä nášmu vlastnému programu.

K našim ďalším významným produktom patria nádrže na naftu a ďalšie kvapaliny ako aj nádoby na zimný posyp a iné produkty.

2350

aktívnych
zákazníkov

Lidé
35

exportných
krajín

Globus
200

zamestnancov

Zaměstnanci

Naša výroba

V troch výrobných závodoch spoločnosti Elkoplast CZ ,certifikovaných podľa ISO disponujeme technológiami kovovýroby, rotačného odlievania polyethylénu a sklolaminátovej výroby.

Kovovýroba

Kovovýroba Čítať viac

Rotačné odlievanie plastov

Rotačné odlievanie plastov Čítať viac

Výroba zo sklolaminátu

Výroba zo sklolaminátu Čítať viac

DOPRAVA

Cestnou kamiónovou prepravou Elkoplast CZ zaisťuje (export-import) nadrozmerných nákladov (do šírky 3 m) v rámci celej Európy. V súčasnosti disponuje 17 ks vlastných vozových jednotiek, predovšetkým veľkoobjemovými súpravami s kapacitou 100 až 120 cbm, a viac ako 50 ks vozidlami našich subdodávateľov.

Čítať viac

Sme hrdí, že môžeme pomáhať

Športový klub vozíčkarov Ostrava (SKV) sa špecializuje na stolný tenis handicapovaných športovcov, organizuje odborné semináre z oblasti rehabilitácie, zdravotníctva a sociálnej sféry. Prispeli sme významne aj na Majstrovstvách SR v stolnom tenise vozíčkarov.

Zdravotný klaun, o. p. s., je dobročinná organizácia, ktorá prináša humor a radosť hospitalizovaným deťom aj geriatrickým pacientom prostredníctvom návštev špeciálne vyškolených Zdravotných klaunov.

UTB Zlín Hockey je univerzitný hokejový tím Univerzity Tomáša Baťu. Študent tak môže udržať svoju doteraz športovú činnosť a rozvíjať sa napríklad v oblasti športového manažéra, trénera alebo ďalšej profesie.

Basketbalový klub Opava od sezóny 2008/09 pôsobí v slovenskej najvyššej basketbalovej súťaži NBL. Celkovo má klub v na svojom konte v NBL štyri majstrovské tituly, tri druhá a dve tretie miesta a 5 výhier v Českom pohári.

Pomáháme druhým

Miľníky

1991

Výroba sklolaminátových kontajnerov v Ostratě
20 zamestnancov

1997

Založenie ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Výroba oceľových kontajnerov
32 zamestnancov

2001

Nový výrobný závod v Bruntále - výroba velkoobjemových kontajnerov.
74 zamestnancov

2003

Zahájenie medzinárodnej autodopravy
86 zamestnancov

2008

Výroba polyethylenových kontajnerov v Bruntále
129 zamestnancov

2016

Nový výrobný závod v Chróścina-Skorogoszcz (PL) - kovovýroba

165 zamestnancov

2019

Nový výrobný závod v Supíkoviciach - kovovýroba
193 zamestnancov

2022

Nový výrobný závod v Chomutove - kovovýroba
200 zamestnancov

Spoločnosť ELKOPLAST CZ je držiteľom certifikátov kvality:

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.