Kto sme?

ELKOPLAST Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou  firmy ELKOPLAST CZ,  ktorá je významnou českou výrobnou spoločnosťou v oblasti produktov určených pre zber, triedenia a prepravu odpadov. Výrobné kapacity slúžia najmä nášmu vlastnému programu.

K našim ďalším významným produktom patria nádrže na naftu a ďalšie kvapaliny ako aj nádoby na zimný posyp a iné produkty.

2350

aktívnych
zákazníkov

Lidé
35

exportných
krajín

Globus
200

zamestnancov

Zaměstnanci

Naša výroba

V troch výrobných závodoch spoločnosti Elkoplast CZ ,certifikovaných podľa ISO disponujeme technológiami kovovýroby, rotačného odlievania polyethylénu a sklolaminátovej výroby.

Kovovýroba

Kovovýroba Čítať viac

Rotačné odlievanie plastov

Rotačné odlievanie plastov Čítať viac

Výroba zo sklolaminátu

Výroba zo sklolaminátu Čítať viac

DOPRAVA

Cestnou kamiónovou prepravou Elkoplast CZ zaisťuje (export-import) nadrozmerných nákladov (do šírky 3 m) v rámci celej Európy. V súčasnosti disponuje 17 ks vlastných vozových jednotiek, predovšetkým veľkoobjemovými súpravami s kapacitou 100 až 120 cbm, a viac ako 50 ks vozidlami našich subdodávateľov.

Čítať viac

Sme hrdí, že môžeme pomáhať

Canisterapeutické centrum Zlín sa zameriava predovšetkým na malých klientov, ktorí trpia detskou mozgovou obrnou alebo iným duševným alebo telesným postihnutím.

Športový klub vozíčkarov Ostrava (SKV) sa špecializuje na stolný tenis handicapovaných športovcov, organizuje odborné semináre z oblasti rehabilitácie, zdravotníctva a sociálnej sféry. Prispeli sme významne aj na Majstrovstvách SR v stolnom tenise vozíčkarov.

TJ Olympia Bruntál vznikla 2.12. 1988 a má 856 členov, ktorí sa združujú v oddieloch atletiky, florbalu, rekreačného športu, oddielu Českej asociácie športu pre všetkých a seniors clubu U3V.

Basketbalový klub Opava od sezóny 2008/09 pôsobí v slovenskej najvyššej basketbalovej súťaži NBL. Celkovo má klub v na svojom konte v NBL štyri majstrovské tituly, tri druhá a dve tretie miesta a 5 výhier v Českom pohári.

Pomáháme druhým

Miľníky

1991

Výroba sklolaminátových kontajnerov v Ostratě
20 zamestnancov

1997

Založenie ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Výroba oceľových kontajnerov
32 zamestnancov

2001

Nový výrobný závod v Bruntále - výroba velkoobjemových kontajnerov.
74 zamestnancov

2003

Zahájenie medzinárodnej autodopravy
86 zamestnancov

2008

Výroba polyethylenových kontajnerov v Bruntále
129 zamestnancov

2016

Nový výrobný závod v Chróścina-Skorogoszcz (PL) - kovovýroba

165 zamestnancov

2019

Nový výrobný závod v Supíkoviciach - kovovýroba
193 zamestnancov

2022

Nový výrobný závod v Chomutove - kovovýroba
220 zamestnancov

Spoločnosť ELKOPLAST CZ je držiteľom certifikátov kvality:

ISO 9001
ISO 14001

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.