Štiepkovače a drvičeŠtiepkovače a drviče

Štiepkovače a drviče sú určené na štiepkovanie / drvenie veľkého množstva drevín (konáre, stromčeky, odrezky od píl, raždie, záhradný odpad a i.). Spracovaný materiál (štiepka) sa využíva na mulčovanie, kompostovanie alebo ako palivo.

Timberwolf (www.timberwolf-uk.com) vyrába štiepkovače od roku 1984 a od roku 1997 si udržuje pozíciu najväčšieho výrobcu profesionálnych štiepkovačov vo Veľkej Británii. Všetky stroje prechádzajú starostlivým návrhom, zohľadnením pripomienok zákazníkov a starostlivým doladením všetkých detailov.

Sortiment zahŕňa robustné hydraulické štiepkovače pre priemery 125-225 mm (pásové, ťahané a PTO verzie), doplnené o menšie gravitačné modely (ručné, ťahané alebo PTO verzie).

Pásové, ťahané a ručné verzie disponujú svojím vlastným pohonom (benzínový alebo dieselový agregát), PTO verzia je poháňaná od vývodového hriadeľa traktora.

 

PDF leták k  stiahnutiu tu.

Pavol Hurtík photo

Pavol Hurtík
Kontaktujte nášho obchodníka!

+421 918 805 912
pavol.hurtik@elkoplast.sk

Pavol Košťál photo

Pavol Košťál
Kontaktujte nášho obchodníka!

+421 907 286 696
pavol.kostal@elkoplast.sk

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov