Štiepkovače a drvičeŠtiepkovače a drviče

Štiepkovače a drviče sú určené na štiepkovanie / drvenie veľkého množstva drevín (konáre, stromčeky, odrezky od píl, raždie, záhradný odpad a i.). Spracovaný materiál (štiepka) sa využíva na mulčovanie, kompostovanie alebo ako palivo.

Timberwolf (www.timberwolf-uk.com) vyrába štiepkovače od roku 1984 a od roku 1997 si udržuje pozíciu najväčšieho výrobcu profesionálnych štiepkovačov vo Veľkej Británii. Všetky stroje prechádzajú starostlivým návrhom, zohľadnením pripomienok zákazníkov a starostlivým doladením všetkých detailov.

Sortiment zahŕňa robustné hydraulické štiepkovače pre priemery 125-225 mm (pásové, ťahané a PTO verzie), doplnené o menšie gravitačné modely (ručné, ťahané alebo PTO verzie).

Pásové, ťahané a ručné verzie disponujú svojím vlastným pohonom (benzínový alebo dieselový agregát), PTO verzia je poháňaná od vývodového hriadeľa traktora.

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov