Abroly odľahčené (ABR-WD)

S ohľadom na efektivitu dopravy a s ohľadom na veľké výkyvy cien surovín sa od roku 2006 venujeme vývoju a výrobe odľahčených kontajnerov. V súčasnosti ponúkame ucelený rad kontajnerov s objemom od 7 do 50 m3, ktoré využívajú desiatky firiem v Európe pre prepravu najrôznejších druhov odpadov. Konštrukčné riešenie a minimum zvarov garantuje vysokú pevnosť a dlhú životnosť.

 

Aby sme docielili najlepšieho pomeru hmotnosť - nosnosť, používame výhradne oceľ vyšších tried . Rôzne charakteristiky použitých materiálov pritom umožňujú zvoliť ideálnu kombináciu s ohľadom na ekonomiku prevádzky ,životnosť kontajnera a jeho cenu.

Špecifikácia:

  • podľa nemeckej (DIN 30 722) alebo francúzskej (NF R 17-108) normy,
  • vyrobené z materiálov s vyššou pevnosťou
  • min 40% vyššia pevnosť než štandardne používané materiály,
  • robustný lem,
  • stabilita bočníc zaistená vďaka priebežným prelisom,
  • zaoblené napojenie bočníc a vytiahnuté podlahy.

Fotogaléria

Ing. Andrea Ben ROMDHANE
Kontaktujte nášho obchodníka!

Mgr. Miloš Lutka
Kontaktujte nášho obchodníka!

Ing. Beňo Peter
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.