Kompostárne

Medzi ďalšie služby, ktoré spoločnosť ELKOPLAST  ponúka, je komplexný návrh a vlastná realizácia kompostovacích linek. V našej ponuke máme dva typy kompostární a to s otvoreným systémom, kde sa navrhuje pohonná jednotka – traktor, ďalej homogenizátor s vyskladnením na zem, prekopávač kompostu a rotačné sito na preosievanie už hotového kompostu. Druhým typom kompostárne je tzv. zatvorený systém, kde sa kompostuje vo vaku. Aj tu vieme ponúknuť návrh a vlastnú realizáciu a to tak, že základom je opäť pohonná jednotka – traktor, potom homogenizátor, vlastné kompostovacie zariadenie, ktoré plní materiál do vaku a rotačné sito na prrosievanie hotového kompostu. 

Kompostárne navrhujeme na základe požiadavkov a potrieb zákazníkov a sme schopní realizovať oba systémy k ich spokojnosti.  Najdôležitejším prvkom celého systému je homogenizátor, pri otvorenom systému ponúkame homogenizátor ZAGO, ktorý je už odskúšaný u celej rade zákazníkov, pri uzatvorenom systému spolupracujeme aj s firmou Cernin s.r.o., ktorá vyrába český výrobok. Jeho hlavnou devízou je skutočnosť, že v jednom zariadení sa nachádza  drvič, miešač a plnič do vakov a je vhodný najmä do menších obcí.

Fotogaléria

Bc. Tatiana Hrádelová photo

Bc. Tatiana Hrádelová
Kontaktujte nášho obchodníka!

Bc. Debnár Jakub
Kontaktujte nášho obchodníka!

+421 948 510 851
jakub.debnar@elkoplast.sk

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov