Medzi ďalšie služby, ktoré spoločnosť ELKOPLAST  ponúka, je komplexný návrh a vlastná realizácia kompostovacích linek. V našej ponuke máme dva typy kompostární a to s otvoreným systémom, kde sa navrhuje pohonná jednotka – traktor, ďalej homogenizátor s vyskladnením na zem, prekopávač kompostu a rotačné sito na preosievanie už hotového kompostu. Druhým typom kompostárne je tzv. zatvorený systém, kde sa kompostuje vo vaku. Aj tu vieme ponúknuť návrh a vlastnú realizáciu a to tak, že základom je opäť pohonná jednotka – traktor, potom homogenizátor, vlastné kompostovacie zariadenie, ktoré plní materiál do vaku a rotačné sito na prrosievanie hotového kompostu. 

Kompostárne navrhujeme na základe požiadavkov a potrieb zákazníkov a sme schopní realizovať oba systémy k ich spokojnosti.  Najdôležitejším prvkom celého systému je homogenizátor, pri otvorenom systému ponúkame homogenizátor ZAGO, ktorý je už odskúšaný u celej rade zákazníkov, pri uzatvorenom systému spolupracujeme aj s firmou Cernin s.r.o., ktorá vyrába český výrobok. Jeho hlavnou devízou je skutočnosť, že v jednom zariadení sa nachádza  drvič, miešač a plnič do vakov a je vhodný najmä do menších obcí.

Fotogaléria

Ing. Andrea Ben ROMDHANE
Kontaktujte nášho obchodníka!

Mgr. Miloš Lutka
Kontaktujte nášho obchodníka!

Ing. Beňo Peter
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.