Betónové skrine SILENT na kontajnery 120-1100 lBetónové skrine SILENT na kontajnery 120-1100 l

Betónové skrine SILENT na kontajnery 120-1100 l sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a životnosťou. Výborne odolávajú poveternostným vplyvom. Rôzne farebné prevedenie a povrchová štruktúra betónu umožňujú individuálny vzhľad v súlade s okolím.

Hlavné výhody

  • poriadok a čistota na kontajnerovom stojisku,
  • jednoduchá obsluha a komfort pre každého,
  • väčšia kontrola a nižšie náklady,
  • vždy vhodné riešenie,
  • dokonalé svojim tvarom a farbou,
  • dodávka bez veľkých nákladov.

Všetko na poriadku

Vysoko kvalitné skrine sa postarajú nie len o príjemný vzhľad, ale aj o ochranu nádob na odpad a kontajnerov pred poveternostnými vplyvmi a nepríjemným hmyzom. Vhadzovacie otvory zabraňujú preplneniu a znečisteniu okolia. Kontajnerové stojiská tak ostávajú čisté, upratané a bez zápachu a to pri veľmi tichej manipulácií.

Jednoducho komfortné

Jednoduchšie to už ani nejde. So svojou nízkou výškou úchytov a vhadzovacích otvorov umožňuje SILENT komfortný prístup pre všetkých užívateľov ako aj pre bezbariérový prístup. Inteligentný uzamykací systém umožňuje jednoduchú a komfortnú obsluhu a môže byť integrovaný do uzamykacieho otvoru.

Vždy vhodné riešenie

Pre domácnosť alebo verejný priestor SILENT ponúka výber zo širokej škály produktov. S návrhom pre dvojkolieskové a štvorkolesové nádoby až do objemu 1100 L môžete podľa potreby flexibilne konfigurovať systémy pre zber a recykláciu odpadov.

Dodávka bez veľkých nákladov

Skrine SILENT sú vždy dodávané našimi špeciálnymi vozidlami a to tak, že sú okamžite pripravené k použitiu. Tým ušetríte svoj čas aj náklady. A pokiaľ je to potrebné, môžu byť aj rýchlo a flexibilne nahradené.

Väčšia kontrola a nižšie náklady

Konštrukcia pripravená k okamžitému použitiu znižuje stavebné náklady. Inteligentný uzamykací systém zabraňuje vhadzovaniu cudzím osobám a zlepšuje stupeň naplnenia nádob ako aj vytriedenia odpadu.

Dokonalé svojim tvarom a farbou

Do detailov premyslená konštrukcia a precízne spracovanie zaisťujú, že sa SILENT skutočne uplatní. Vzhľad prírodného kameňa a zvláštne povrchové efekty prispievajú spoločne s rôznymi farbami dvier a vík k vizuálnemu zlepšeniu okolia.

Práškový náter Duplex alebo nerezová oceľ

Dvere a veká skríň SILENT majú práškový náter pomocou tzv. systému Duplex podľa EN 1090. Farebný náter pozinkovanej ocele je obzvlášť vysoko kvalitný ochranný systém a zaisťuje vysokú stálosť na svetle a odolnosť voči poveternostným vplyvom, ako i pevnosť proti nárazom a škrabancom. Dvojitá ochrana proti korózii s výrazne dlhšou trvanlivosťou a životnosťou. Použitím prášku bez rozpúšťadiel sa jedná o ekologický spôsob farebného designu.

Štandardne sú dvere vhadzovacej klapky a veká skríň SILENT ponúkané vo farebnom odtieni biely hliník alebo v siedmych ďalších trendových farbách. Umožňujú individuálny vzhľad a prispôsobenie celkovej architektúre a urbanistickému prostrediu. Základné a farby Trend majú jemnú textúru na povrchu s hodvábnym matným leskom.

Prémium

Dvere a veká prémiového prevedenia sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje nadčasovým ušľachtilým vzhľadom, je odolná a ľahko sa čistí. Valcovaná tkaná štruktúra nevykazuje známky opotrebenia a malých škrabancov. Čistenie pomocou prostriedku na nerezovú oceľ chráni povrchy a uľahčuje čistenie. Extrémne dlhodobá kvalita zaisťuje dobu užívania na celé desaťročie dopredu. Použitá chrómniklová oceľ je úplne recyklovateľná. Navyše radi vyhotovíme farebné odtiene a povrchové štruktúry podľa vašej voľby. Farebný náter vhadzovacieho veka napr. vo farbe druhov odpadu alebo ako designový prvok je možný.

Korpus z umelého kameňa

Skrine majú monolitický, liaty korpus z umelého kameňa. Svoj jedinečný design získava vytvrdením zodpovedajúcim spôsobom vytvorených oceľových bednení alebo foriem s malou hrúbkou stien od 40 mm do 100 mm.

Pužitý betón je vyrobený podľa DIN EN 206-1, EN 13198. ako i podľa smernice vodotesnosti v normovej pevnosti C35/45 a dostáva sa tak dve triedy nad požadovanú triedu pevnosti.

Optimalizáciou množstva cementového lepidla pri spracovaní ako samozhutňujúceho betónu sa nám podarila dosiahnuť vysoká odolnosť proti prenikaniu vody a tým účinne chrániť náš betón pred koróziou v dôsledku reakcií alkalickej kyseliny kremičitej.

Viditeľné plochy sú opracované umelým kameňom, zodpovedajú vysokým požiadavkám na design. Rovnako ako u prírodného kameňa nie je možná absolútne homogénna štruktúra. Podľa rozdelenia prímesí bude vždy dochádzať k výkyvom. Po určitej dobe je možné dosiahnuť ošetrujúcim čistením homogénnejšieho vzhľadu.

Štandardne sú skrine SILENT ponúkané so základnými povrchmi alebo Trend.

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.