Kontajnery AbrolKontajnery Abrol

S ročnou produkciou viac ako 1500 ks​ sa Elkoplast CZ radí k popredným výrobcom v Českej republike. Vyrába ako štandardné prevedenia s bočnými výstuhami, tak aj odľahčené verzie z vysokopevnostnej ocele, prípadne oteruvzdorných plechov pre náročne prevádzky (kovošroty, kameňolomy aj.).

Podstatná časť výrobnej produkcie je určená pre export. Exportované sú najčastejšie kontajnery vyrobené podľa nemeckej normy DIN 30722 alebo francúzskej NF R 17-108. Naše kontajnery dnes môžete vidieť v 14 európskych krajinách všade tam, kde je potrebné efektívne skladovať či prepravovať veľký objem materiálu. Výrobky firmy ELKOPLAST CZ sa presadzujú vďaka svojej vysokej užitočnej hodnote a kvalite dielenského spracovania.

Investíciami do modernej výrobnej technológie a racionalizácie výrobného procesu chceme dlhodobo prispieť k zaisteniu ekonomického a bezpečného nakladania s odpadmi. Súčasťou výrobného závodu je konštrukčná kancelária s moderným CAD softvérovým vybavením, vďaka ktorému uskutočňujeme všetky technické úpravy na prianie zákazníka operatívne, vrátane prípravy výstupnej technickej dokumentácie alebo 3D modelu.

Pre viac informácií PDF leták k stiahnutiu tu.

Mgr. Lenka Rídziová photo

Mgr. Lenka Rídziová
Kontaktujte nášho obchodníka!

+421 907 286 656
obchod@elkoplast.sk

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů