Stacionárne lisovacie jednotky

Stacionárne lisovacie jednotky sú vhodné do miest s pravidelnou tvorbou väčšieho množstva zlisovateľného odpadu. Ku stacionárnej lisovacej jednotke sa pripájajú výmenné kontajnery, ktoré sa po naplnení ľahko odpoja a vymenia za prázdne. Výhodou v porovnaní s mobilnými lisovacími kontajnermi je tiež vyššia kapacita kontajnera (typicky 30 m3).Lisovacie jednotky STP, STP-K

Stacionárne lisovacie jednotky sú vybavené lisovacou hlavou, ktorá sa pohybuje v bezúdržbovom vedení. Bezporuchové riadenie lisovacej hlavy bez koncového spínača. Jednotka je pripravená pre montáž chladiča oleja, ohrievača zásobníka s olejom, riadenie koncovej pozície lisovacej hlavy a pod.

Séria STP:

Navrhnutá pre lisovanie veľkých objemov stredne ťažkých a ťažkých priemyselných odpadov, ako je kartón, klietky a pod. Robustná konštrukcia s centrálnym lisovacím valcom umožňuje optimálne rozloženie síl pri lisovaní, s priaznivým vplyvom na nízke opotrebenie a dlhodobú životnosť zariadení. Veľká lisovacia sila a prevádzková kapacita sú faktory prispievajúce významne k znižovaniu nákladov pri manipulácii s odpadmi.

Séria STP-K:

Vyznačuje sa kompaktnou konštrukciou vďaka dvom skríženým hydraulickým valcom. Preto je vhodná tam, kde nie je miesta nazvyš. Zvládne lisovanie takmer všetkých priemyselných odpadov rovnako ako obalového materiálu a stredne objemného odpadu.

Opce:

  • rôzne plniace násypky, vyklápač kontajnerov, prekládkové stanice pre prípojné kontajnery, automatické pripojenie a odpojenie kontajnera, svetelná závora pre automatický cyklus.

Fotogaléria

Bc. Tatiana Hrádelová photo

Bc. Tatiana Hrádelová
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?