Stacionárne lisovacie jednotky

Stacionárne lisovacie jednotky sú vhodné do miest s pravidelnou tvorbou väčšieho množstva zlisovateľného odpadu. Ku stacionárnej lisovacej jednotke sa pripájajú výmenné kontajnery, ktoré sa po naplnení ľahko odpoja a vymenia za prázdne. Výhodou v porovnaní s mobilnými lisovacími kontajnermi je tiež vyššia kapacita kontajnera (typicky 30 m3).Lisovacie jednotky STP, STP-K

Stacionárne lisovacie jednotky sú vybavené lisovacou hlavou, ktorá sa pohybuje v bezúdržbovom vedení. Bezporuchové riadenie lisovacej hlavy bez koncového spínača. Jednotka je pripravená pre montáž chladiča oleja, ohrievača zásobníka s olejom, riadenie koncovej pozície lisovacej hlavy a pod.

Séria STP:

Navrhnutá pre lisovanie veľkých objemov stredne ťažkých a ťažkých priemyselných odpadov, ako je kartón, klietky a pod. Robustná konštrukcia s centrálnym lisovacím valcom umožňuje optimálne rozloženie síl pri lisovaní, s priaznivým vplyvom na nízke opotrebenie a dlhodobú životnosť zariadení. Veľká lisovacia sila a prevádzková kapacita sú faktory prispievajúce významne k znižovaniu nákladov pri manipulácii s odpadmi.

Séria STP-K:

Vyznačuje sa kompaktnou konštrukciou vďaka dvom skríženým hydraulickým valcom. Preto je vhodná tam, kde nie je miesta nazvyš. Zvládne lisovanie takmer všetkých priemyselných odpadov rovnako ako obalového materiálu a stredne objemného odpadu.

Opce:

  • rôzne plniace násypky, vyklápač kontajnerov, prekládkové stanice pre prípojné kontajnery, automatické pripojenie a odpojenie kontajnera, svetelná závora pre automatický cyklus.

Fotogaléria

Mgr. Miloš Lutka
Kontaktujte nášho obchodníka!

Pavol Košťál photo

Pavol Košťál
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.