Balíkovacie lisyBalíkovacie lisy

Balíkovacie lisy umožňujú zmenšiť objem lisovaných odpadových materiálov (napr. kartónu, papieru, fólií, obalov, PET-fľašiek). Materiál je po zlisovaní zviazaný do balíkov, ktoré možno ľahko skladovať a ďalej s nimi manipulovať. 

Výhody : ušetríte za odvoz a budete mať upratané skladovacie priestory, popr. hodnotnú vytriedenú surovinu odovzdáte na ďalšie spracovanie špecializovanej firme.

Váš súčasný problém

Podnikáte v maloobchode, priemyslovej či logistickej spoločnosti, v sfére hotelierstva či pohostinstva alebo pracujete vo verejnom sektore. Vaši dodávatelia vám denne privážajú tovar a vstupné materiály zabalené v plastových obaloch alebo kartónových krabiciach, často ešte prebalené fóliou. Prázdny baliaci materiál a iný odpad je potrebné vyhodiť do kontajnerov, alebo ho niekde uskladniť a potom ho vyvážať do veľkých vonkajších kontajnerov. Množstvo odpadu narastá a zaberá tak cenné miesto. Vaši zamestnanci strávia veľa času nakladaním s odpadom a ďalšie náklady vznikajú prenájmom kontajnerov a popolníc a ich vyvážaním. 

Zdá sa vám táto situácia povedomá?  Ako nakladáte s odpadmi vy?

Naše riešenie

Musíte minimalizovať množstvo odpadu na vašom pracovisku. Ak postavíte balíkovací lis blízko miesta, kde sa odpad zhromažďuje, môžete kartóny i plasty vhadzovať priamo do neho. Zmesný odpad možno vhadzovať do sáčkovacieho lisu postaveného hneď vedľa balíkovacieho lisu. Nakladanie so zhutneným odpadom je jednoduchšie, nezaberie toľko času a je finančne efektívnejšie.

Inštaláciou balíkovacieho lisu získate tieto výhody:

  • lepšia vnútorná logistika,
  • vyššia produktivita a lepšie využitie času,
  • viac skladovacieho miesta,
  • rýchlejšie a ľahšie nakladanie s odpadmi,
  • menšie náklady na prenájom a vyvážanie kontajnerov,
  • čistejšie a bezpečnejšie pracovné prostredie.

Prečo práve Bramidan

Naša spoločnosť pôsobí ako výhradný zástupca jedného z najväčších výrobcov balíkovacích lisov, spoločnosti Bramidan A/S so sídlom v Dánsku. S ročnou produkciou viac ako 2000 ks sa radí medzi troch najväčších svetových výrobcov.

Viac ako tridsaťročnými skúsenosťami spoločnosti Bramidan A/S s výrobou balíkovacích lisov aj radu získaných certifikátov a ocenení garantujú vysokú kvalitu a úžitnu hodnotu, spoľahlivosť a minimálne náklady na údržbu. Všetky lisy majú jednoduchú inštaláciu "á la plug and play" a bezpečné použitie so zaručenými a vystavenými certifikátmi.

Podľa množstva a druhu materiálu vám doporučíme najvhodnejší typ. Ponúkame niekoľko foriem financovania nákupu balíkovacích lisov Bramidan vrátane krátkodobého i dlhodobého prenájmu s možnosťou odkúpenia v priebehu prenájmu, kvalitný servis a možnosť predĺženia záruky.

Simona Betáková
Kontaktujte nášho obchodníka!

Pavol Hurtík
Kontaktujte nášho obchodníka!

Pavol Košťál photo

Pavol Košťál
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov