Balíkovacie lisyBalíkovacie lisy

Balíkovacie lisy umožňujú zmenšiť objem lisovaných odpadových materiálov (napr. kartónu, papieru, fólií, obalov, PET-fľašiek). Materiál je po zlisovaní zviazaný do balíkov, ktoré možno ľahko skladovať a ďalej s nimi manipulovať. 

Výhody : ušetríte za odvoz a budete mať upratané skladovacie priestory, popr. hodnotnú vytriedenú surovinu odovzdáte na ďalšie spracovanie špecializovanej firme.

Váš súčasný problém

Podnikáte v maloobchode, priemyslovej či logistickej spoločnosti, v sfére hotelierstva či pohostinstva alebo pracujete vo verejnom sektore. Vaši dodávatelia vám denne privážajú tovar a vstupné materiály zabalené v plastových obaloch alebo kartónových krabiciach, často ešte prebalené fóliou. Prázdny baliaci materiál a iný odpad je potrebné vyhodiť do kontajnerov, alebo ho niekde uskladniť a potom ho vyvážať do veľkých vonkajších kontajnerov. Množstvo odpadu narastá a zaberá tak cenné miesto. Vaši zamestnanci strávia veľa času nakladaním s odpadom a ďalšie náklady vznikajú prenájmom kontajnerov a popolníc a ich vyvážaním. 

Zdá sa vám táto situácia povedomá?  Ako nakladáte s odpadmi vy?

Naše riešenie

Musíte minimalizovať množstvo odpadu na vašom pracovisku. Ak postavíte balíkovací lis blízko miesta, kde sa odpad zhromažďuje, môžete kartóny i plasty vhadzovať priamo do neho. Zmesný odpad možno vhadzovať do sáčkovacieho lisu postaveného hneď vedľa balíkovacieho lisu. Nakladanie so zhutneným odpadom je jednoduchšie, nezaberie toľko času a je finančne efektívnejšie.

Inštaláciou balíkovacieho lisu získate tieto výhody:

  • lepšia vnútorná logistika,
  • vyššia produktivita a lepšie využitie času,
  • viac skladovacieho miesta,
  • rýchlejšie a ľahšie nakladanie s odpadmi,
  • menšie náklady na prenájom a vyvážanie kontajnerov,
  • čistejšie a bezpečnejšie pracovné prostredie.

Prečo práve Bramidan

Naša spoločnosť pôsobí ako výhradný zástupca jedného z najväčších výrobcov balíkovacích lisov, spoločnosti Bramidan A/S so sídlom v Dánsku. S ročnou produkciou viac ako 2000 ks sa radí medzi troch najväčších svetových výrobcov.

Viac ako tridsaťročnými skúsenosťami spoločnosti Bramidan A/S s výrobou balíkovacích lisov aj radu získaných certifikátov a ocenení garantujú vysokú kvalitu a úžitnu hodnotu, spoľahlivosť a minimálne náklady na údržbu. Všetky lisy majú jednoduchú inštaláciu "á la plug and play" a bezpečné použitie so zaručenými a vystavenými certifikátmi.

Podľa množstva a druhu materiálu vám doporučíme najvhodnejší typ. Ponúkame niekoľko foriem financovania nákupu balíkovacích lisov Bramidan vrátane krátkodobého i dlhodobého prenájmu s možnosťou odkúpenia v priebehu prenájmu, kvalitný servis a možnosť predĺženia záruky.

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.