Kontajnery CITYKontajnery CITY

S ročnou produkciou viac ako 2000 ks​ sa Elkoplast CZ radí k popredným výrobcom v Českej republike. Vyrába ako štandardné prevedenia s bočnými výstuhami, tak aj odľahčené verzie z vysokopevnostnej ocele, prípadne oteruvzdorných plechov pre náročne prevádzky (kovošroty, kameňolomy aj.).

Podstatná časť výrobnej produkcie je určená pre export. Exportované sú najčastejšie kontajnery vyrobené podľa nemeckej normy DIN 30722 alebo francúzskej NF R 17-108. Naše kontajnery dnes môžete vidieť v 14 európskych krajinách všade tam, kde je potrebné efektívne skladovať či prepravovať veľký objem materiálu. Výrobky firmy ELKOPLAST CZ sa presadzujú vďaka svojej vysokej užitočnej hodnote a kvalite dielenského spracovania.

Investíciami do modernej výrobnej technológie a racionalizácie výrobného procesu chceme dlhodobo prispieť k zaisteniu ekonomického a bezpečného nakladania s odpadmi. Súčasťou výrobného závodu je konštrukčná kancelária s moderným CAD softvérovým vybavením, vďaka ktorému uskutočňujeme všetky technické úpravy na prianie zákazníka operatívne, vrátane prípravy výstupnej technickej dokumentácie alebo 3D modelu.

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.