Abroly železničné (ABR-ACTS)

ACTS (skratka z nemeckého Abroll-Container-Transport-System) je prepravný systém pre kombinovanú dopravu cesty-železnice . V rámci tohto systému sú používané špeciálne kontajnery, ktoré sa prepravujú na špeciálnych železničných vozňoch a na automobilových nosičoch. Kontajnery sú vyrábané podľa prísnych technických noriem.

 

Kontajnery ACTS sú po železnici prepravované na štvornápravových plošinových vozňoch, ktoré umožňujú súčasne prepravu až troch kontajnerov . Samotné kontajnery sú na vozni umiestnené na otočných nosičoch. Prekládku kontajnera z / na tento voz zabezpečuje auto s hákovým nosičom.

Fotogaléria

Ing. Andrea Ben ROMDHANE
Kontaktujte nášho obchodníka!

Mgr. Miloš Lutka
Kontaktujte nášho obchodníka!

Ing. Beňo Peter
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.