Nosiče s hákovým / reťazovým naťahovaním

Hákové a reťazové nosiče kontajnerov sa radia svojím významom v oblasti efektívneho nakladania s odpadmi k najdôležitejšiemu vybaveniu zvozových spoločností.

 

 

 

Naša ponuka zahŕňa nosiče s výkonom od 2,5 t do 35 t so špeciálnymi úpravami podľa typu podvozku a používaných kontajnerov. Dôraz kladieme na spoľahlivú a bezpečnú prevádzku s minimálnymi nárokmi na údržbu. Ďalšími faktormi, ktoré ovplyvňujú konštrukciu konkrétnych nosičov sú celková hmotnosť a rýchlosť pri nakladaní a vyprázdňovaní kontajnerov.

Použitím vysokopevnostných materiálov (ako DOMEX alebo WELDOX) garantujeme vysokú pevnosť v ťahu pri redukcii celkovej hmotnosti nosičov. Všetky pohyblivé časti systému sú vyrobené zo špeciálnych materiálov s vysokou odolnosťou proti oteru.

K štandardnému vybaveniu patrí hydraulické blokovanie kontajnera a výstražná svetelná signalizácia na ovládacom paneli v kabíne  vodiča.

Ponúkame rad možných opcií ako napr. hydraulické stabilizátory alebo podperné rolny, ktoré minimalizujú riziko preklopenia vozidla smerom dozadu u krátkych rázvorov, kombinované istenie kontajnerov v prepravnej polohe, výsuvné háky pre možnosť manipulácie s kontajnermi s rôznou výškou háku pod.

Fotogaléria

Bc. Tatiana Hrádelová photo

Bc. Tatiana Hrádelová
Kontaktujte nášho obchodníka!

Simona Betáková
Kontaktujte nášho obchodníka!

Pavol Hurtík
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov