Nosiče s hákovým / reťazovým naťahovaním

Hákové a reťazové nosiče kontajnerov sa radia svojím významom v oblasti efektívneho nakladania s odpadmi k najdôležitejšiemu vybaveniu zvozových spoločností.

 

 

 

Naša ponuka zahŕňa nosiče s výkonom od 2,5 t do 35 t so špeciálnymi úpravami podľa typu podvozku a používaných kontajnerov. Dôraz kladieme na spoľahlivú a bezpečnú prevádzku s minimálnymi nárokmi na údržbu. Ďalšími faktormi, ktoré ovplyvňujú konštrukciu konkrétnych nosičov sú celková hmotnosť a rýchlosť pri nakladaní a vyprázdňovaní kontajnerov.

Použitím vysokopevnostných materiálov (ako DOMEX alebo WELDOX) garantujeme vysokú pevnosť v ťahu pri redukcii celkovej hmotnosti nosičov. Všetky pohyblivé časti systému sú vyrobené zo špeciálnych materiálov s vysokou odolnosťou proti oteru.

K štandardnému vybaveniu patrí hydraulické blokovanie kontajnera a výstražná svetelná signalizácia na ovládacom paneli v kabíne  vodiča.

Ponúkame rad možných opcií ako napr. hydraulické stabilizátory alebo podperné rolny, ktoré minimalizujú riziko preklopenia vozidla smerom dozadu u krátkych rázvorov, kombinované istenie kontajnerov v prepravnej polohe, výsuvné háky pre možnosť manipulácie s kontajnermi s rôznou výškou háku pod.

Fotogaléria

Bc. Tatiana Hrádelová photo

Bc. Tatiana Hrádelová
Kontaktujte nášho obchodníka!

Pavol Hurtík photo

Pavol Hurtík
Kontaktujte nášho obchodníka!

+421 918 805 912
pavol.hurtik@elkoplast.sk

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov