Traktory a traktorové nosiče kontajnerov

Traktory

Ponuka našej spoločnosti zahŕňa široké spektrum typov a značiek traktorov, z veľkej časti navrhujeme a dodávame traktory na želanie zákazníkov ohľadom na potreby v ich obce,mesta  s ohľadom na kvalitu a dostupnosť servisu. Dodávame značky traktorov  ako ZETOR, SOLIS, FENDT, VALTRA,  SAME , LAMBORGHINI, KUBOTA  ai. Samozrejmosťou je aj ponuka na čelné nakladače k traktorom a ďalšie možné príslušenstvá ako sú rôzne druhy lopat, paletizačných vidlý, zametacích kief, snehových pluhov, sypačov atd., jednoducho všetká komunálna technika, ktorá sa môže na traktory montovať.

Traktorové nosiče kontajnerov.

Okrem hákových a reťazových nosičov kontajnerov, umiestnených na rôznych typoch automobilových podvozkov, má naša spoločnosť v ponuke aj traktorové nosiče kontajnerov, ktoré ocenia zákazníci nie len z oblasti poľnohospodárstva , ale aj obce pri nakladaní s bioodpadmi.

Naša ponuka zahŕňa traktorové nosiče  s nosnosťou od 2 – 12 t , ktoré majú v základnom vybavení bočné ochranné zábrany, mechanickú alebo hydraulickú podperu oja, podkladacie kliny, mechanickú parkovaciu brzdu, blatníky kolies. V základnom prevedení sú  jednohadicové alebo dvojhadicové brzdy a elektroinštalácia 12 V. Výška háku je štandardná podľa DIN normy, pri menších typoch 1000 mm, pri väčších typoch 1570 mm.

Ďalšie možné príslušenstvo :

Na želanie zákazníka je možné zaistiť zadný hydraulický okruh pre aktívnu nadstavbu, rezervné koleso s držiakom, box na náradie alebo elektrické dialkové ovládanie.

Fotogaléria

Ing. Andrea Ben ROMDHANE
Kontaktujte nášho obchodníka!

Mgr. Miloš Lutka
Kontaktujte nášho obchodníka!

Ing. Beňo Peter
Kontaktujte nášho obchodníka!

Máte otázku ohľadne produktu?

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov

Nastavenia súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme pre zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s predaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.